PROFİL VE TARİHÇE

TEKİNİŞ REKLAM; kurumsal kimlik uygulamalarında görsel ürünleri, eserleri tasarlayarak üretim yapan, yurt içi ve yurt dışında müşterilerinin ulaşmak istediği hedef kitlelere marka algısını çağdaş, yenilikçi eserleriyle aktaran, çözüm ortağı bir firmadır.

Firmanın yönetim ve üretim merkezinde tasarımlar oluşturulur, uygulama projeleri hazırlanır, metal, ahşap, akrilik ürünlerden oluşturulan eserler, deneyimli personel tarafından, en yeni teknoloji ve kontrol sistemlerini kullanarak, kaliteli bir şekilde üretilir ve yerinde uygulamaları gerçekleştirilir.
1961 yılında 50 m²’lik bir ofiste kurulan TEKİNİŞ REKLAM; 1994 yılı itibariyle kurumsal kimliğine kavuşarak, sektördeki varlığını geliştirip bugünkü konumuna ulaşmıştır. 1998 yılında, İstanbul Küçükçekmece Halkalı bölgesinde temeli atılan, 2500 m² kapalı, 2000 m² açık alan tesisinde, uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu andan itibaren evrensel düşünce ve yenilikçi bakış açısını kendisine ilke edinerek, sektördeki yükselişini bu ilkelerle güçlendirmiştir. Bu ilkelerin bir diğer sonucu olarak, sektörde geliştirmeye ve araştırmaya açık malzeme kullanmayı destekleyerek, bu malzemeleri en etkin ve estetik bir şekilde yenilikçi ve farklı tasarımlarda kullanan kurum olmayı başarıp, özgünlüğünü korumuştur.

Müşterilerine yaratıcı tasarımlar sunabilmek için, estetikli sanatsal çizgiler yaratarak, ürünlerin tanıtımında her zaman alternatif bir yol olabileceğini de ortaya koymuştur. Bunu yaparken teknolojinin imkânlarının yanında, insan yaratıcılığından da faydalanmıştır. Temel farklılığı, sektörün gelecekteki ihtimallerini görebilme ve gerçekçi adımlarla bu hedeflere ulaşma yeteneğidir.

TEKİNİŞ REKLAM; Yurt içi ve Yurt dışı piyasasında çalıştığı önemli Banka Kurumları ile olan ticari çalışmalarının, 1994 senesinden beri devam etmesinden ve tercih edilmekten dolayı gurur duymaktadır.